Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WoT na Xbox 360 :)


Domi2533

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napisze to samo tu co na wot forum gra na pc jest niedopracowana;opytmalizacja, mm, ( to powinni w pierszej kolejnosci dopracowac!) a zamiast tego ich super graficy biora sie za xboxa. To jest po prostu zalosne. Ale cieszy mnie to ze konkurencja Wargamingu pracuje na czolgami. Oni maja lepszy silnik gry i moze bedzie lepiej dopraowana. Pozyjemy zobaczymy.

Opublikowano

Wot nie jest wcale zoptymalizowany. Z ciekawości wszedłem na war thundera który ma inny silnik gry i przy lepszej grafice osiągam więcej klatek i itp. Wot Jest zacofany bo korzysta tylko z 1 procesora. Wot ogólnie bardzo obiciąża procesor aż zabardzo jak na taką grafike i gre. Według mnie powinni to poprawić a potem brać się za xboxa

cristiano_ronaldo_by_hector_elrojo-d62sr

Opublikowano

Mają zmienić silnik oraz wprowadzić lepszą optymalizacje, na wolniejsze jednostki.

O tym, to juz jest mowa od bardzo dawna, jak dobrze poszukasz, to znajdziesz posty nawet z 2011 roku o tym, ze ma niby byc poprawa optymalizacji, a efekt mamy taki, ze bedzie wot na xbox, kolejne aktualizacje dodajace czolgi i co najwazniejsze nowe... ptaki na mapach... oraz zapewne kolejne narzekania na forum wot o spadku fps po aktualizacji.

 

Maly edit:

 

 

WoT na xbox.

wotbigbar03.jpg
Opublikowano

Znaczy jedna wersja, czyli 8.0 wprowadziła wiele do ulepszeń i modyfikacji do silnika gry, a także poprawiła grafikę. Teraz ma być to przełomowa wersja 9.0 lub kolejna, która będzie znacząca dla dalszego rozwoju gry.

Opublikowano

I zajebiście, że będzie na Xbox360 jeszcze tylko na Live, a nie czytałem wyżej napiszę ktoś kiedy, to ma być prawdopodobnie do pobrania ?

Opublikowano

Konto będzie można założyć jak wsadzę grę do napędu ? i się wczyta bo ja i tak na piratach gram

Opublikowano

Wątpie aby na komputer była wersja darmowa, a za XBOX'a trzeba by było płacić.

,,Bo bez adrenaliny życie jest nudne" ~Ja.

4tx441.jpg

 

Opublikowano

Nie będzie raczej wersji pudełkowej sądzę, że będzie trzeba wejść na internet w Xbox360 i normalnie pobrać grę ..

up2@

No będzie trzeba płacić, ale za Live, a nie za grę .. myśl trochę jakbyś kurwa grał bez Live ? ? ..

Teraz tylko pytanie na świecie premiera jest w Wrześniu wraz z GTA 5,BF4, a w polsce nie ma jeszcze daty

Próbowałem w Testy zagrać, ale już chyba się nie da .. :(

Rejestracja jak reje pewnie na strone głowną i normalnie, to jest ten sam WoT co na PC .. ludzie .. takie same zasady..

Opublikowano

Nie będzie raczej wersji pudełkowej sądzę, że będzie trzeba wejść na internet w Xbox360 i normalnie pobrać grę ..

 

up2@

 

No będzie trzeba płacić, ale za Live, a nie za grę .. myśl trochę jakbyś kurwa grał bez Live ? ? ..

 

Teraz tylko pytanie na świecie premiera jest w Wrześniu wraz z GTA 5,BF4, a w polsce nie ma jeszcze daty

 

Próbowałem w Testy zagrać, ale już chyba się nie da .. :(

 

Rejestracja jak reje pewnie na strone głowną i normalnie, to jest ten sam WoT co na PC .. ludzie .. takie same zasady..

Mówię, o wersjach pudełkowych, takich jak na PC. Kod dla gracza i kod zaproszeniowy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...